KONST / Litografier / Färglitografi 13128240
nr 1312 8240
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/175, "näbbdjur". Motivet: 49x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:40:56
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg